Polityka plików cookies                                  
Godziny Otwarcia:     
Pon. - Pt. 8:00 -17:00, Sob. 8:00 - 14:00     
 
HOME   |   O FIRMIE   |   HURTOWNIA   |   INWESTYCJE   |   REALIZACJE   |   KONTAKT      
 

.: AKCESORIA DO URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH
.: AKCESORIA ŁAZIENKOWE
.: ARMATURA GAZOWA
.: ARMATURA GRZEWCZA I WODNA
.: ARMATURA KONTROLNO-POMIAROWA
.: ARMATURA ŁAZIENKOWA
.: BRODZIKI
.: CERAMIKA ŁAZIENKOWA
.: CHEMIA SANITARNA
.: GRZEJNIKI
.: HYDROFORY
.: INSTALACJA WEWNĘTRZNA
.: INSTALACJA ZEWNĘTRZNA
.: KABINY PRYSZNICOWE
.: KOTŁY GAZOWE
.: KOTŁY WĘGLOWE
.: MEBLE ŁAZIENKOWE
.: ODKURZACZE CENTRALNE
.: ODWODNIENIA
.: PODGRZEWACZE
.: POMPY CIEPŁA
.: POMPY GŁĘBINOWE
.: POMPY OBIEGOWE
.: POMPY ZATAPIALNE
.: SYSTEMY PODTYNKOWE
.: TECHNIKA SOLARNA
.: WANNY
.: WENTYLACJA
.: WKŁADY KOMINKOWE
.: WYMIENNIKI I ZASOBNIKI
.: ZABEZPIECZENIA INSTALACJI
.: ZLEWOZMYWAKI


.: ZAKRES PRAC
.: REALIZACJE
.: KOSZTORYS


SYSTEMY PODTYNKOWECERSANIT

ROVESE S.A. to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem. Przedmiotem podstawowej działalności Grupy Rovese jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do wykańczania i wyposażenia łazienek (produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, kabin prysznicowych, wanien i brodzików akrylowych, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych).

więcej >>

FRANKE

Franke Washroom Systems jest wiodącym w świecie dostawcą inteligentnych systemów łazienkowych do obiektów publicznych, prywatno-publicznych i handlowych.

więcej >>

GEBERIT

Geberit jest europejskim liderem techniki sanitarnej. To nie przypadek. Tworząc nowe produkty stosujemy naszą wiedzę i doświadczenie. Wykorzystujemy synergię produktów i dzięki temu optymalizujemy wydajność całych systemów.

więcej >>

GORGIEL

Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych GORGIEL projektuje i wytwarza szeroką gamę wyrobów z branży instalacyjnej takich jak grzejniki łazienkowe, w tym stylizowane dekoracyjne grzejniki do przedpokojów, pokojów, kuchni  o niepowtarzalnym wzornictwie a także oferuje kompletny system ogrzewania podłogowego i system montażu rur i grzejników.

więcej >>

GROHE

Baterie GROHE są rezultatem połączenia nagradzanych projektów z wykorzystaniem luksusowych materiałów i najnowszych, wiodących technologii.

więcej >>

KK-POL

KK-POL Kuczyńscy to przedsiębiorstwo rodzinne działające w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Specjalizacją firmy jest produkcja artykułów sanitarno-instalacyjnych z tworzyw sztucznych, poczynając od zaworów napełniających do kompletnych spłuczek podtynkowych.

więcej >>

KOŁO

Wyroby marki KOŁO to interesujące wzornictwo i nowoczesna technologia. Dzięki szerokiej ofercie można urządzić łazienkę według własnych upodobań. Każde wnętrze będzie funkcjonalne i estetyczne.

więcej >>

VIEGA

Systemy podtynkowe firmy Viega wyróżniają się wysokim komfortem montażu połączonym z najwyższą elastycznością. Sprawdzone w połączeniu systemowym z różnymi surowcami zapewniają ponadto kompleksową ochronę akustyczną i przeciwpożarową.

więcej >>
 
HOME   |   O FIRMIE   |   HURTOWNIA   |   INWESTYCJE   |   REALIZACJE   |   KONTAKT