Polityka plików cookies                                  
Godziny Otwarcia:     
Pon. - Pt. 8:00 -17:00, Sob. 8:00 - 14:00     
 
HOME   |   O FIRMIE   |   HURTOWNIA   |   INWESTYCJE   |   REALIZACJE   |   KONTAKT      
 

.: AKCESORIA DO URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH
.: AKCESORIA ŁAZIENKOWE
.: ARMATURA GAZOWA
.: ARMATURA GRZEWCZA I WODNA
.: ARMATURA KONTROLNO-POMIAROWA
.: ARMATURA ŁAZIENKOWA
.: BRODZIKI
.: CERAMIKA ŁAZIENKOWA
.: CHEMIA SANITARNA
.: GRZEJNIKI
.: HYDROFORY
.: INSTALACJA WEWNĘTRZNA
.: INSTALACJA ZEWNĘTRZNA
.: KABINY PRYSZNICOWE
.: KOTŁY GAZOWE
.: KOTŁY WĘGLOWE
.: MEBLE ŁAZIENKOWE
.: ODKURZACZE CENTRALNE
.: ODWODNIENIA
.: PODGRZEWACZE
.: POMPY CIEPŁA
.: POMPY GŁĘBINOWE
.: POMPY OBIEGOWE
.: POMPY ZATAPIALNE
.: SYSTEMY PODTYNKOWE
.: TECHNIKA SOLARNA
.: WANNY
.: WENTYLACJA
.: WKŁADY KOMINKOWE
.: WYMIENNIKI I ZASOBNIKI
.: ZABEZPIECZENIA INSTALACJI
.: ZLEWOZMYWAKI


.: ZAKRES PRAC
.: REALIZACJE
.: KOSZTORYS


PODGRZEWACZEARISTON

Ariston Thermo Group to światowy lider w produkcji i dystrybucji kompletnej gamy urządzeń do produkcji ciepłej wody użytkowej i ogrzewania oraz usług.

więcej >>

ATLANTIC

Od momentu powstania firmy w roku 1968, Atlantic Groupe specjalizuje się w zróżnicowanych źródłach energii, nieustannie dostosowując profil swej działalności do potrzeb Klientów. Już od wielu lat JESTEŚMY LIDEREM rynku francuskiego, wyspecjalizowanego w elektrycznych systemach grzewczych oraz produkcji elektrycznych podgrzewaczy wody.

więcej >>

BIAWAR

Już od 40 lat firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. zapewnia komfort koszystania z ciepłej wody milionom ludzi w Polsce i poza jej granicami. Od 2000 roku głównym udziałowcem Spółki jest szwedzki koncern NIBE AB - jeden z największych producentów pomp ciepła w Europie.

więcej >>

ELEKTROMET

więcej >>

GALMET

 Firma GALMET istnieje na polskim rynku już od 30 lat. Wysoka jakość i trwałość naszych polskich produktów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Natomiast korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą  jakość każdego produktu.


więcej >>

IMMERGAS

Polska filia firmy Immergas S.p.A. pod nazwą IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o. została założona w 1996 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem kotłów, podgrzewaczy gazowych oraz instalacji solarnych na terenie całego kraju.

więcej >>

JUNKERS

Junkers to marka z ponad 100-letnią tradycją. Jesteśmy producentem kotłów gazowych,kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Junkers jako dział branżowy firmy Robert Bosch sp. z o.o. jest obecny w Polsce od 1993 roku.

więcej >>

KOSPEL

Firma Kospel jest jednym z największych w Europie producentów podgrzewaczy wody i elektrycznych kotłów centralnego ogrzewania.

więcej >>

FERROLI

FERROLI Poland Sp. z o.o.  powstała w 1997 jako filia międzynarodowego koncernu GRUPPO FERROLI. W Polsce zajmujemy się sprzedażą, serwisem i doradztwem technicznym dotyczącym produktów wytwarzanych w firmach należących do koncernu Ferroli. W ofercie naszej znajdziecie Państwo domowe kotły centralnego ogrzewania, przemysłowe kotły centralnego ogrzewania (wodne, parowe i diatermiczne), podgrzewacze wody, grzejniki, automatyka.

więcej >>

TERMET

Termet SA jest czołowym producentem gazowych urządzeń grzewczych w Polsce – kotłów gazowych różnego typu, podgrzewaczy wody oraz rozwiązań solarnych. Firma realizuje pełny cykl badawczo-rozwojowy. Posiada własne biuro projektowe urządzeń gazowych i laboratorium badawcze, w których opracowywane są nowe technologie wykonawstwa oraz dokumentacja konstrukcyjna wszystkich produktów.

więcej >>

VAILLANT

Obecnie Vaillant Group należy do grona liderów branży grzewczej w Europie i na świecie.

więcej >>

WIJAS

Dzięki ciągłej modernizacji naszych wyrobów oraz troski o ich niezawodność nasze wyroby charakteryzują się nowoczesnością wykonania, małymi gabarytami i niezawodnością.

więcej >>

SIEMENS

Każde urządzenie marki Siemens zostało zaprojektowane tak, aby spełnić wszelkie wymagania naszych klientów. W konsekwencji naszych efektywnych działań, urządzenia marki Siemens wnoszą do domu styl i działają niezawodnie przez długie lata.

więcej >>
 
HOME   |   O FIRMIE   |   HURTOWNIA   |   INWESTYCJE   |   REALIZACJE   |   KONTAKT