Polityka plików cookies                                  
Godziny Otwarcia:     
Pon. - Pt. 8:00 -17:00, Sob. 8:00 - 14:00     
 
HOME   |   O FIRMIE   |   HURTOWNIA   |   INWESTYCJE   |   REALIZACJE   |   KONTAKT      
 

.: AKCESORIA DO URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH
.: AKCESORIA ŁAZIENKOWE
.: ARMATURA GAZOWA
.: ARMATURA GRZEWCZA I WODNA
.: ARMATURA KONTROLNO-POMIAROWA
.: ARMATURA ŁAZIENKOWA
.: BRODZIKI
.: CERAMIKA ŁAZIENKOWA
.: CHEMIA SANITARNA
.: GRZEJNIKI
.: HYDROFORY
.: INSTALACJA WEWNĘTRZNA
.: INSTALACJA ZEWNĘTRZNA
.: KABINY PRYSZNICOWE
.: KOTŁY GAZOWE
.: KOTŁY WĘGLOWE
.: MEBLE ŁAZIENKOWE
.: ODKURZACZE CENTRALNE
.: ODWODNIENIA
.: PODGRZEWACZE
.: POMPY CIEPŁA
.: POMPY GŁĘBINOWE
.: POMPY OBIEGOWE
.: POMPY ZATAPIALNE
.: SYSTEMY PODTYNKOWE
.: TECHNIKA SOLARNA
.: WANNY
.: WENTYLACJA
.: WKŁADY KOMINKOWE
.: WYMIENNIKI I ZASOBNIKI
.: ZABEZPIECZENIA INSTALACJI
.: ZLEWOZMYWAKI


.: ZAKRES PRAC
.: REALIZACJE
.: KOSZTORYS


GRZEJNIKIARMATURA KRAKÓW

Armatura Kraków SA to największy w Polsce producent armatury sanitarnej. Firma specjalizuje się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych.Armatoora SA prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania oraz innych odlewów aluminiowych wytwarzanych na potrzeby przemysłu energetycznego.

więcej >>

ATLANTIC

Od momentu powstania firmy w roku 1968, Atlantic Groupe specjalizuje się w zróżnicowanych źródłach energii, nieustannie dostosowując profil swej działalności do potrzeb Klientów. Już od wielu lat JESTEŚMY LIDEREM rynku francuskiego, wyspecjalizowanego w elektrycznych systemach grzewczych oraz produkcji elektrycznych podgrzewaczy wody.

więcej >>

GAVIA

Naszym zamierzeniem jest stworzenie jednorodnego systemu grzewczego, kompletnego asortymentowo i funkcjonalnie, w którym każdy produkt ma do spełnienia swoje zadanie i zgodnie współpracuje z innymi urządzeniami.

więcej >>

GORGIEL

Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych GORGIEL projektuje i wytwarza szeroką gamę wyrobów z branży instalacyjnej takich jak grzejniki łazienkowe, w tym stylizowane dekoracyjne grzejniki do przedpokojów, pokojów, kuchni  o niepowtarzalnym wzornictwie a także oferuje kompletny system ogrzewania podłogowego i system montażu rur i grzejników.

więcej >>

INSTAL-PROJEKT

Wytwarzamy ponad 2 tys. modeli grzejników, suszarek, grzałek. Produkujemy na trzech nowoczesnych liniach produkcyjnych
Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce i półprodukty.

więcej >>

QIK

Marka „QIK - systemy instalacyjne” powstała w 2004 roku, a jej produkty skierowane są do instalatorów. Ich innowacyjność oraz wysoka jakość wykonania, plasuje je na wysokiej pozycji wśród produktów instalacyjno – sanitarnych (min. grzejnik łazienkowy, rura wielowarstwowa, złączki).

więcej >>

TERMA TECHNOLOGIE

Jesteśmy polskim producentem różnorodnych grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. W ofercie posiadamy także grzałki do grzejników oraz szereg akcesoriów, które doskonale uzupełniają gamę naszych produktów.

więcej >>

VNH COSMONOVA

Na europejskim rynku  koncern Vogel & Noot Wärmetechnik, z siedzibą główną w Wartbergu w Austrii ze swoją kompletną paletą grzejników jest jedną z przodujących w dziedzinie zaawansowanej technologii, trendów i innowacji.

więcej >>

KERMI

Firma Kermi zalicza się do największych producentów grzejników w Europie oraz wiodących sprzedawców kabin prysznicowych w Niemczech.

więcej >>

RADECO

Przedsiębiorstwo ALPLAST powstało w roku 1991. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją urządzeń do mechanizacji prac kablowych. W roku 1994, jako jedni z pierwszych w kraju, uruchomiliśmy produkcję grzejników łazienkowych. Wyroby nasze są z powodzeniem sprzedawane nie tylko w Polsce ale i w wielu krajach Europy

więcej >>

REGULUS

REGULUS®-system s.j. to przedsiębiorstwo polskie, którego głównym kierunkiem działania jest produkcja wodnych miedziano-aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania.

więcej >>

FERRO

Grupa FERRO jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. FERRO SA swoją silną pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim dbałości o doskonałą jakość produktów.

więcej >>

BIOTHERM

W naszej ofercie znajdą państwo bogaty zestaw zróżnicowanych modeli grzejników łazienkowych, w dowolnie wybranym kolorze. Z myślą o najbardziej wymagających klientach konsekwentnie rozszerzamy wzory grzejników, poszukujemy nowych, unikalnych rozwiązań.

więcej >>

DIAMOND

Wszystkie oferowane przez firmę Diamond produkty wprowadzane są do obrotu ze znakiem towarowym - co daje Państwu gwarancję, że zakupiony produkt jest najwyższej jakości. Współpracują z akredytowanymi laboratoriami badawczymi, ich produkty posiadają wszelkie prawem przewidziane badania i atesty.

więcej >>

HENRAD

Szeroka i przemyślana gama oferty Henrada umożliwia najwłaściwszy dobór grzejników dla każdego typu inwestycji zarówno prywatnych jak i komercyjnych. Obejmuje ona zarówno grzejniki standardowe jak i nietypowe.

więcej >>

PURMO

Sztandarową marką koncernu Rettig jest Purmo, niekwestionowany lider na wielu rynkach europejskich, również w Polsce. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe i ogrzewanie podłogowe.

więcej >>

ENIX

* gwarancja 5 lat na łazienkowe grzejniki C.O.
* nowoczesny design
* rozbudowana sieć sprzedaży
* profesjonalna obsługa posprzedażna
* atesty
* certyfikaty polskie i UE

więcej >>

ZEHNDER

Firma Zehnder Polska Sp. z o.o. jest spółką-córką grupy Zehnder Group ze Szwajcarii. Grupa Zehnder jest obecna na całym świecie i pozostaje europejskim liderem rynku grzejników dekoracyjnych i łazienkowych.

więcej >>
 
HOME   |   O FIRMIE   |   HURTOWNIA   |   INWESTYCJE   |   REALIZACJE   |   KONTAKT