Polityka plików cookies                                  
Godziny Otwarcia:     
Pon. - Pt. 8:00 -17:00, Sob. 8:00 - 14:00     
 
HOME   |   O FIRMIE   |   HURTOWNIA   |   INWESTYCJE   |   REALIZACJE   |   KONTAKT      
 

.: AKCESORIA DO URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH
.: AKCESORIA ŁAZIENKOWE
.: ARMATURA GAZOWA
.: ARMATURA GRZEWCZA I WODNA
.: ARMATURA KONTROLNO-POMIAROWA
.: ARMATURA ŁAZIENKOWA
.: BRODZIKI
.: CERAMIKA ŁAZIENKOWA
.: CHEMIA SANITARNA
.: GRZEJNIKI
.: HYDROFORY
.: INSTALACJA WEWNĘTRZNA
.: INSTALACJA ZEWNĘTRZNA
.: KABINY PRYSZNICOWE
.: KOTŁY GAZOWE
.: KOTŁY WĘGLOWE
.: MEBLE ŁAZIENKOWE
.: ODKURZACZE CENTRALNE
.: ODWODNIENIA
.: PODGRZEWACZE
.: POMPY CIEPŁA
.: POMPY GŁĘBINOWE
.: POMPY OBIEGOWE
.: POMPY ZATAPIALNE
.: SYSTEMY PODTYNKOWE
.: TECHNIKA SOLARNA
.: WANNY
.: WENTYLACJA
.: WKŁADY KOMINKOWE
.: WYMIENNIKI I ZASOBNIKI
.: ZABEZPIECZENIA INSTALACJI
.: ZLEWOZMYWAKI


.: ZAKRES PRAC
.: REALIZACJE
.: KOSZTORYS


ARMATURA GRZEWCZA I WODNAAQUAFILTER

Misją firmy jest podnoszenie standardu życia klientów, poprzez zagwarantowanie im czystej i zdrowej  wody…

więcej >>

ESBE

Jesteśmy grupą ambitnych Europejczyków koncentrujących się na opracowywaniu produktów, które pomogą właścicielom domów zmniejszać wydatki na energię, nie ograniczając przy tym ich wygody, a jednocześnie redukując negatywny wpływ na środowisko, zwłaszcza w zakresie emisji dwutlenku węgla...

więcej >>

GEBO

Firma "Gebo - Armaturen" Gmbh jest międzynarodową organizacją założoną w 1918 r. na terenie Niemiec przez Gustawa i Henryka Elspermann.

więcej >>

SCHELL

Firma SCHELL jest członkiem europejskiego zrzeszenia producentów armatury EUnited Valves. WELL-Water Efficiency Label.

więcej >>

AFRISO

Nasza oferta to sprawdzone rozwiązania w takich obszarach jak instalacje grzewcze, wentylacyjne i chłodzące; wody ciepłej, pitnej i deszczówki; oleju opałowego i innych substancji chemicznych. Zapewniamy bezpieczną, komfortową i efektywną pracę tego typu instalacji, przy jednoczesnym optymalnym zużywaniu zasobów.

więcej >>

ARMATURA KRAKÓW

Armatura Kraków SA to największy w Polsce producent armatury sanitarnej. Firma specjalizuje się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych.Armatoora SA prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania oraz innych odlewów aluminiowych wytwarzanych na potrzeby przemysłu energetycznego.

więcej >>

AURATON

Bazując na sterownikach Auraton, firma tworzy szeroką gamę produktów pod tą samą marką. Spełniać one mają funkcję oszczędności energii, a także zwiększenia komfortu klienta.

więcej >>

COMAP

więcej >>

DANFOSS

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie rozwiązań energooszczędnych, które sprzyjają oszczędzaniu energii i pomagają sprostać wyzwaniu, jakim są zmiany klimatu. Specjalizujemy się w takich dziedzinach, jak chłodnictwo i klimatyzacja, ogrzewnictwo, ciepłownictwo oraz rozwiązania z zakresu energii odnawialnej – a także sterowanie silnikami elektrycznymi.

więcej >>

FLAMCO

Grupa Flamco skupia się na rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości urządzeń do instalacji grzewczych, chłodniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, wody pitnej oraz użytkowej.

więcej >>

GIACOMINI

więcej >>

GORGIEL

Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych GORGIEL projektuje i wytwarza szeroką gamę wyrobów z branży instalacyjnej takich jak grzejniki łazienkowe, w tym stylizowane dekoracyjne grzejniki do przedpokojów, pokojów, kuchni  o niepowtarzalnym wzornictwie a także oferuje kompletny system ogrzewania podłogowego i system montażu rur i grzejników.

więcej >>

HERZ

Spółka HERZ od 21 lat  wprowadza na rynek polski szeroki asortyment nowoczesnej armatury regulującej, zapewniającej racjonalne, a więc oszczędne gospodarowanie energią.

więcej >>

IMMERGAS

Polska filia firmy Immergas S.p.A. pod nazwą IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o. została założona w 1996 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem kotłów, podgrzewaczy gazowych oraz instalacji solarnych na terenie całego kraju.

więcej >>

MEIBES

Firma MEIBES jest częścią międzynarodowej spółki Aalberts Industries N.V. z siedzibą w Holandii. W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku

więcej >>

PURMO

Sztandarową marką koncernu Rettig jest Purmo, niekwestionowany lider na wielu rynkach europejskich, również w Polsce. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe i ogrzewanie podłogowe.

więcej >>

QIK

Marka „QIK - systemy instalacyjne” powstała w 2004 roku, a jej produkty skierowane są do instalatorów. Ich innowacyjność oraz wysoka jakość wykonania, plasuje je na wysokiej pozycji wśród produktów instalacyjno – sanitarnych (min. grzejnik łazienkowy, rura wielowarstwowa, złączki).

więcej >>

ROTH

Roth oferuje kompletne systemy grzewcze i sanitarne przygotowane do montażu. Precyzyjnie dobrane elementy poszczególnych układów gwarantują ich optymalne funkcjonowanie i niezawodność.

więcej >>

SOCLA

Misją naszej firmy jest zaoferowanie szerokiej gamy armatury, która znajdzie powszechne zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki.

więcej >>

SYR

Zawory bezpieczeństwa, armatura zabezpieczająca i regulacyjna.

więcej >>

TA HYDRONICS

Dotychczasowa firma IMI International jest teraz znana pod nową wspólną nazwą TA Hydronics

więcej >>

VALVEX

Nasza specjalność to baterie kuchenne i łazienkowe oraz armatura do instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania.

więcej >>

KAN-THERM

Firma KAN jest producentem nowoczesnych systemów instalacyjnych wodnych i grzewczych. Partnerom biznesowym i użytkownikom dostarczamy wysokiej jakości produkty i sprawdzone rozwiązania.

więcej >>

MULTYRAMA - PRANDELLI

Firma Prandelli Polska powstała w grudniu 1992 roku jako wyłączny dystrybutor włoskiego producenta systemów instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych firmy Prandelli.

więcej >>

DIAMOND

Wszystkie oferowane przez firmę Diamond produkty wprowadzane są do obrotu ze znakiem towarowym - co daje Państwu gwarancję, że zakupiony produkt jest najwyższej jakości. Współpracują z akredytowanymi laboratoriami badawczymi, ich produkty posiadają wszelkie prawem przewidziane badania i atesty.

więcej >>

WAVIN

Wavin to doświadczony producent i dostawca wysokiej jakości rozwiązań i systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.

więcej >>
 
HOME   |   O FIRMIE   |   HURTOWNIA   |   INWESTYCJE   |   REALIZACJE   |   KONTAKT